20:02 / E Diele, 11 Shkurt 2018

Këta janë disa nga viktimat e aeroplanit të rrëzuar, përfshirë edhe një 5 vjeçare (Foto)

Një aeroplan me pasagjerë rusë është rrëzuar sot në afërsi të Moskës, duke lënë kështu të gjithë pasagjerët të vdekur.

Sipas informacioneve të para, aeroplani është rrëzuar menjëherë pasi ka filluar të ngritët lart.

Në mesin e viktimave thuhet se ka pasur edhe fëmijë, transmeton Indeksonline.

Kështu më poshtë gjeni fotografitë e disa nga pasagjerët të cilët humbën jetën në këtë aksident.

Nadezhda Karsovam 5 vjeçe ishte viktima më e re që humbi jetën në këtë aksident, e cila ishte së bashku me nënën e saj Osana Karsova.

Evgeny Livanov, 12 vjeç

Stjuardesa, Anastasia Slavinskaya (majtas), 29 vjece, ndërsa pilotja Sergey Gambaryan, 34 (djathtas).

Piloti i dytë, Sargey Gavaryan, 34 vjec.

29 vjeçarja, Slavinskaya gjithashtu pjesëtare e stafit, ishte në aeroplan kur u rrëzua ai.

Stewardess Viktoria Koval, 21.

Ilya Poletayev, 17.

Lyudmila Kovchuga

Kriskentia Alexeenko, 25, (djathtas) dhe Ulyana Son, 28 (majtas)./Indeksonline.