22:43 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Këtë gjest nuk e patë, ja çka bëri Khabibi para fillimit të ndeshjes me Gaethje

Pas pak minutash do të filloj ndeshja e madhe mes Khabib Nurmaagomedov dhe Justin Gaethje.

Para fillimit të ndeshjes, Khabibi bëri lutjet në ring, gjë që tashmë është zakon i tij, transmeton Indeksonline.

Sikurse Khabib edhe Gaethje nuk ka asnjë humbje. Kjo ndeshje pritet të jetë e nxehtë dhe ta shohim se cili do të bëhet me humbjen e parë./Indeksonline/