08:20 / E Shtunë, 20 Korrik 2019

Këto bikini mund t’i vesh çdo vajzë dhe përherë janë in

Pas shumë ditëve me shi, duket se dielli është në anën tonë këtë periudhë. Pas ngrohjes së temperaturave, menjëherë nisin planet për plazh. Paraprakishit hidhini një sy rroba banjove, të cilat janë të përshtatshme për të gjitha vajzat dhe gratë, pa dallim moshe, peshe dhe stili.

Bëhet fjalë për truporet numër #1 të momentit, të cilat zbulojnë pjesën e kurrizit. Ato vijnë në një variacion modelesh, ngjyrash dhe printesh.