11:21 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen Çeki-Kosovë

Ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet më 14 nëntor në Plzen të Republikës Çeke.

Rezultati i këtij takimi ka shumë vlerë për të dyja kombëtaret që lidhet me kualifikimin në Kampionatin Evropian.

Ndërsa, këto do të jenë çmimet e biletave për këtë ndeshje, shkruan Indeksonline.

Vip Red – 136.81 euro

Vip Blue – 97,73 euro

Kategoria e parë – 27 euro

Kategoria e dytë – 19.15 euro

Kategoria e tretë – 11.34 euro

/Indeksonline/