20:47 / E Shtunë, 12 Maj 2018

Këto janë gjërat që duhet t’i keni parasysh kur shkoni t’i rregulloni thonjtë

Manikyri dhe pedikyri janë tani aq të zakonshëm sa dhëmbët e pastër dhe flokët e pastruar. Ne i besojmë atyre që në sallonet e bukurisë pa menduar fare se çfarë mjete ata përdorin a sa janë të rrezikshme për bartjen e infeksioneve e tjera probleme, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Më poshtë i gjeni këto pasoja të disa procedurave për rregullimin e thonjëve:

Temat: