14:56 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Këto janë transferimet dhe largimet e mundshme të Interit (Foto)

Po afron hapja e afatit kalimtar të dimrit dhe skuadrat kanë filluar të përmendin emrat që do t’i ofrojnë por edhe do t’i largojnë.

Sipas Premium Sport, Interi është duke kërkuar disa lojtar ndërsa tre do të largohen nga skuadra.

Ramires, Jankto, Verdi, Pastore, Cristante, Bastoni dhe Pellegri janë emrat që po përmenden si transferet e mundshme të skuadrës italiane.

Ndërsa Joao Mario, Cancelo dhe Eder janë pretendentët kryesorë për tu larguar nga klubi. /IndeksOnline/