22:09 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Këto janë votat me kusht nga komuna e Istogut

Në Qendrën e Numërit dhe Rezultateve po vazhdon numërimi i votave me kusht dhe VPNV.

Nga komuna e Istogut janë pranuar gjithësej 204 zarfe, prej tyre 189 janë vlerësuar si të vlefshme.

Është PDK ajo e cila ka arritur të fitojë 62 vota, LVV 47 dhe AAK 40. /Indeksonline/