18:58 / E Enjte, 20 Shkurt 2020

Këtu mund ta shikoni ndeshjen basketbollistike në mes Kosovës dhe Islandës

Duke filluar nga ora 19:00 Kosova do të përballet me Islandën në ndeshjet parakualifikuese për Botërorin 2023.

Kjo është ndeshja më e rëndësishme e viteve të fundit për Dardanët, shkruan IndeksOnline.

Këtë ndeshje ‘Live’ do ta transmetoj edhe FIBA në kanalin zyrtarë të Youtube.

Ndeshjen mund ta shikoni këtu.