17:32 / E Shtunë, 24 Shtator 2022 / Gjelbrim

Këtu mund ta shikoni ndeshjen Irlandë e Veriut – Kosovë

Për pak minuta do të nis ndeshja Irlandë e Veriut – Kosovë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin ”Windsor Park” në Belfast, më fillim nga ora 18:00.

Të gjithë ata që duan ta përcjellin këtë ndeshje përmes kanaleve televizive, mund ta shikojnë në kanalet Klan Kosova, Art Sport 1 si dhe në platformën Digitalb në kanalet SuperSport 3 dhe SuperSport Kosova 1./IndeksOnline/