20:36 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Këtu mund ta shikoni ndeshjen Kosovë-Qipro, Linku i ndeshjes

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll sot do të luaj ndeshjen e fundit të këtij edicioni në Ligën e Kombeve kundër Qipros.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ‘’Fadil Vokrri’’ në Prishtinë më fillim nga ora 20:45, shkruan IndeksOnline.

Tifozët te cilët nuk mund të jenë present në stadium, ndeshjen mund ta shikojnë në televizionin Klan Kosova.

Po ashtu kjo ndeshje transmetohet edhe në platformën e Supersportit përmes kanaleve SS3 dhe SSK1./IndeksOnline/

Linku 1 – Shiko ketu Kosova-Qipro

Linku 2 – Shiko ketu Kosova-Qipro

Linku 3 – Shiko ketu Kosova-Qipro