09:15 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Khloe Khan nuk kursen më asgjë! Do ju çmend (Foto)

Khloe Khan konsiderohet si një nga femrat në seksi në rrjetet sociale, prej ku nuk ngurron të ndajë imazhe të saj shumë seksi.

Khloe në disa imazhe të publikuara nuk kishte kursyer asgjë, madje as gjoksin e saj bombastik i cili ishte fshehur shumë pak.

Ndryshe Khloe akuzohet edhe për shumë ndërhyrje në trupin e saj duke nisur me gjoksin dhe përfunduar me të pasmet./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb