15:13 / E Shtunë, 25 Mars 2023 / shkelqim osmanaj

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Olta Gixhari dhe Kiara Tito janë të nominuar e kësaj jave përballë njëra-tjetrës.

Njëra nga vajzat pritet që të eliminohet sonte (e shtunë), por para kësaj ato mbrëmë kanë darkuar bashkë në suitë.

Përveç që shijuan darkën vajzat u vunë edhe përballë disa pyetjeve private dhe të sikletshme, të cilave disave zgjodhën që të iu përgjigjen e disave jo.

“Çfarë do kishe bërë nëse do fikeshin kamerat për 60 minuta?”, ishte një ndër pyetjet që duhet t’i përgjigjeshin ato.

Kiara nuk ka hezituar që t’i përgjigjej kësaj pyetje duke deklaruar se nëse kamerat do të fikeshin për një orë ajo do të bënte dashuri me Luizin në BBVA.