10:14 / E Enjte, 16 Maj 2019

Kida dhuroi atmosferë të pa harruar mbrëmë në Tiranë

Ajo vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të suksesshme të momentit.

Bëhet fjalë për Kidën, e cila është më se e kërkuar si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Artistja e dhjetëra hiteve, mbrëmë ka performuar në një nga klubet më të mëdha të Tiranës, Cinco Cavalli, e cila me performancat e saj ka dhuruar një atmosferë të paharruar.

Madje, Kida ka kënduar edhe live, ku pak këngëtarë e bëjnë këtë gjë.

Ndryshe, ajo shumë shpejtë do t’sjellë projekt të ri muzikor që do të jetë një bashkëpunim, por që ende s’është zbuluar./Indeksonline/