12:52 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Kida, me bluzë transparente, me stil dhe dukje perfekte

Kida përveç një vajzë e talentuar dhe e suksesshme, ajo është mjaft simpatike dhe atraktive.

Këngëtarja e njohur është tejet aktive në rrjetet sociale ku edhe sjell imazhe dhe fotosesione të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Së fundi këngëtarja ka sjell disa fotografi të reja nga koncerti i saj të fundit, në një blzë transparente dhe xhinse Kida dukej në top-formë.

Kujtojmë se projekti i fundi nga Kida është “Malli”, e cila brenda një kohe të shkurtëe u kthye në hit./Indeksonline/

Mos i humb