18:39 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida në fustan transparent, kaq seksi s’e kemi parë

Orhidea Latifi e njohur si Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare.


E re në moshë, por me një sukses të madh muzikor ajo shpesh komentohet edhe për stilin e saj unik e pozat që bën.


Së fundmi artistja vjen me një fotosesion professional, ku shfaqet tejet joshëse, teksa ka veshur një fustan transparent./Indeksonline/