14:23 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Kida prezanton nënën, sa e këndshme që është (Video)

Këngëtarja e njohur, Kida është në qendër të vëmendjes tash e ca kohë.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku nuk shfaqet vetëm por në krahë me nanën e saj dhe qenushin e familjes.

Nëna e Kidës, duket shumë e re dhe po ashtu e bukur. Siç duket e bija ka trashëguar bukurinë nga ajo.

Ndryshe, Kida nuk ngurron që të prezantojë familjarët e saj në postimet në rrjetet sociale./Indeksonline/