15:02 / E Mërkurë, 08 Prill 2020

Kida “selfie” para pasqyrës, tregon linjat atraktive

Edhe pse ditët po i kalon e izoluar në shtëpi, Kida nuk i lë anash poza mahnitëse në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur e cila numëron mbi 1.5 milion ndjekës në Instagram së fundi ka postuar disa poza joshëse para pasqyrës.

E veshur në bluzë të bardhë dhe tuta sportive, Kida dukej në formë dhe tejet atraktive teksa kompletoj pamjen me grim të lehtë dhe aksesor, ndërsa pranë  kishte edhe qenin e saj.

“Vetëm një ditë”, tjetër a shkruar Kida sipër imazheve që hodhi për adhuruesit ku edhe mori komente të shumta.

Ndërkohë, kujtojmë që Kida gjatë kësaj kohe po vazhdon të punojë për projekte të reja muzikore që pritet të lansohen së shpejti.

Kënga e saj e fundit është “Moti” dhe u publikuar bashkë me videoklip që u prit mirë nga fansat e saj./Indeksonline/