16:13 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Kida sjell fotosesionin e radhës, mahnitë edhe këtë herë me dukjen

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme.

Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonline.

I realizuar në mënyrë profesionale në mes të borë, Kida ka ardhur me shumë stil dhe tejet joshëse.

Ndryshe, Kida përmbylli vitin 2018 me këngën ‘Ka Je’./Indeksonline/