13:23 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / AR

Kim bën daljen e parë publike pas ndarjes, pamja e saj lë shumë për të dëshiruar

Kim Kardashian ka bërë një shëtitje me familjen e saj.

41 vjeçarja ishte e veshur me një kostum të zi, duke e lenë të hapur te pjesa e gjoksit, transmeton Indeksonline.

Argëtim nën rrezet e diellit: Kim Kardashian dërgoi bishtaja duke u nisur për argëtim detar në një varkë në Coeur d'Alene, Idaho, të dielën

Kjo ishte hera e parë që u pa që nga ndarja me komedianin Pete Davidson, në fillim të këtij muaji.

Regjistrimi: Bukuroshja e televizionit të realitetit veshi fijet e saj bjonde platin të fiksuara lirshëm në një topuz të çrregullt të mbajtur së bashku nga një kapëse flokësh të bardhë ndërsa kontrollonte diçka në telefonin e saj

Biznesmenja dukej e freskët duke lenë që bukuria e saj natyrale të shkëlqej edhe më shumë, paraqitje të deri më tani nuk jemi mësuar ta shohim./Indeksonline/

Mahnitëse: Ylli i Kardashians, 41 vjeç, veshi një trup të zi të zhytur, të cilin e la pjesërisht të zbërthyer, duke zbuluar dekoltenë e saj të bollshme dhe mbuloi sytë me nuanca të zeza të mëdha.