23:42 / E Shtunë, 20 Prill 2019

Kim Kardashian e ka dashuruar Kanye West edhe para se të lidhej me të

Kim Kardashian dhe Kanye West sot kanë një lidhje dhe familje të lumtur.

Ata kanë vite së bashkuar, por Kim ka treguar se ka qenë e dashuruar në reperin e njohur edhe shumë vite para se ata të ishin bashkë, shkruan Indeksonline.

Kim ka postuar një fotografi në rrjetet sociale derisa shihet përkrah bashkëshortit të saj.

“Gjithmonë ka pasur sy për të” ka shkruar Kim në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Ata janë prindër të tre fëmijëve./Indeksonline/