19:05 / E Premte, 12 Korrik 2019

Kim Kardashian e parezistueshme në këto foto

Kim Kardashian sapo ka publikuar imazhe të reja, shkruan Indeksonline.

E veshur me fustan ngjyrë të gjelbër ajo duket mahnnitëse. Bukuroshja Kardashian ka postuar fotot në Instagram ku menjëherë ka arritur të marrë komente dhe like të shumta.

Fustani i shkurt i ka zbuluar këmbët e saj të bukura dhe joshëse. Mbathur ka një palë sandale të thjeshta por që i ka përshtatur shumë mirë me veshjen.

Kim, nuk e ka lënë anash vendosjen e makijazhit të errët që tashmë i është bërë i preferuari i saj. Flokët e shkurtëra i ka kapur duke i venë paksa fytyrës.

Në dorë mban një çantë të vogel, ngjyrë hiri./Indeksonline/