15:32 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Kim Kardashian kaq seksi edhe në trenerka (Foto)

Kim Kardashain konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë, transmeton Indeksonline.

Family is everything: Kim and  Kanye West are expecting their third child - a daughter - via surrogate; they are parents to four-year-old daughter North and two-year-old son Saint

Njëra nga arsyjet është për shkak të formave bombastike që ajo ka edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

Goddess: The mother of two chose charcoal velvet leggings, which showed off her famous curves

37 vjecarja së fundi është parë veshur me trenerka dhe atleta kurse trupi i saj ekspozohej shumë./Indeksonline/

Glowing: Kim Kardashian was spotted in Beverly Hills while sporting leggings and a heavy winter coat on FridayFlawless: The 37-year-old entrepreneur showed off her hourglass figure in the skintight bottoms