11:00 / E Diele, 21 Tetor 2018 / indeksADMonline

Khloe ka një urim të veçantë për Kim Kardashian

Sot ylli televiziv Kim Kardashian feston ditëlindjen e saj të 38-të dhe motra e saj më e vogël, Khloe ka një urimë të veçantë për të, transmeton Indeksonline.

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla Kimberly. Gjatë gjithë jetës sime ti ke qenë një person që e kam pasur shembull.  Për mua je një super femër. Unë nuk e di se si bëni të gjitha gjërat dhe i bëni të duken të lehta” ishte një pjesë e urimit të saj të gjatë.

Këtij urimi ja bashkëngjiti edhe disa fotografi të përbashkëta.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday sweet Kimberly!!! My entire life, you’ve always been someone that I look up to. To me, You are super woman!! I’m not sure how you do it all and make everything look so easy. People have no idea how selfless of a human being you are. With no credit wanted either. I am so impressed by the woman, wife and mother you have become. I’m so thankful for us getting closer over the last year. You’re a fucking rider! Without you I would be lost! Crazy shit happens to us all of the time, but how fucking lucky are we that we get to experience this crazy thing called life with one another? I know for certain, that no matter what happens to any of us, we will always be OK because we have one another. I hope you have the happiest of birthdays Keeks! I pray that every wish you have, it comes true. You are so deserving! I love you!! Until the end of time, I love you!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


Kim Kardashian është ndër femrat më të komentuara në gjithë globin. Ditëlindja e saj do të jetë temë e gjithë shtypit rozë./Indeksonline/