15:23 / E Martë, 13 Mars 2018

Kim Kardashian kaq seksi në kopertinën e “ELLE” (Foto)

Këto vitet e fundit kanë qenë shumë intensive për Kim Kardashian, transmeton Indeksonline.

Krahas asaj që ka arritur shumë suksese në karrierë, ajo ka punuar edhe në jetën familjare ku tashmë është bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve.

Kandid Konfessions: Kim Kardashian, 37, has divulged all about the process of welcoming her third child Chicago via gestational carrier, as well as future plans for expanding her family

Tashmë Kim Kardashian do të jetë pjesë e kopertinës së revistës ELLE për muajin prill, duke folur më shumë për fëmijën e tretë dhe karrierën e saj. Madje ajo ka folur edhe për planet e saj për të ardhmen e saj në botën e televizionit.

'My time is spread thin': The reality star expressed that adding a fourth to their brood would prove tricky as she also needed to give her other half a healthy amount of attention

Për fund, Kim në fotografitë e realizuara dukej më tepër se seksi, ajo dukej “përvëluese”./Indeksonline/

Trust: Kim also touched upon her fantastic relationship with her gestational carrier who 'ate organically' and was therefore 'a good match for us''My home and my heart feel full': With three happy and healthy children, Kim confessed her uncertainty over adding to her brood'He taught me to have an opinion. I taught him to be calm': Kim proved that her marriage to Kanye was still going strong and that they are the right balance for each other Dishing all: Kim's full interview on surrogacy and marriage with Elle is out now