23:57 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Kim Kardashiani në fustan të gjatë, duket e “zjarrtë’

Kim KardashianI është femra më famshme dhe më me ndikim në rrjetet sociale.

Duke qenë kështu ajo i “qeras” fansat e saj me fotografi të ndryshme e të cilat shpesh herë i tejkalojnë parashikimet.

Por, përveç zhveshjes, Kim jerë pas here nuk e lë anash as elegancën dhe klasin të cilin e tregoj në fotografin që hodhi së fundi.

39- vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan të gjatë me shkëlqim, i cili theksonte gjoksin e saj dhe belin e hollë, ndryshe dukej tejet impresioniste./Indeksonline

Mos i humb