23:55 / E Martë, 13 Gusht 2019

Kim Kardashian nuk zhgënjen edhe kësaj radhe shkëlqen me paraqitjen

Kim Kardashian njihet si një nga personazhet më atraktive në rrjetet sociale duke zgjuar interesim tek publiku për jetën luksoze që bën, shkruan Indeksonline.

Ajo ndiqet nga qindra miliona fansa, dhe vazhdimisht publikon fotografi interesante nga jeta e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur tejet elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë.

E veshur me një fustan të veçantë ajo ka vënë në pah më së miri format e saj trupore. /Indeksonline/