12:38 / E Hënë, 18 Nëntor 2019

Kim Kardashiani po e shijon çdo moment pranë vajzës, Chicago West

Ylli televiziv dhe një nga femrat më atraktive e më të përfolura në mediat rozë gjithandej nëpër botë, është padyshim Kim Kardashian.

Duke qenë e tillë ajo ndiqet hap pas hapi nga një numër shumë i madh i publikut dhe të mediave në përgjithësi në secilën lëvizje të saj, shkruan Indeksonline.

Kim Kardashiani viteve të fundit po e dëshmon se është një nënë mjaft e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, Chicago West.

Ajo duket se po e shijon secilin moment pranë fëmijëve, derisa edhe sukseset në bizneset e saj nuk mungojnë. /Indeksonline/

Mos i humb