11:01 / E Premte, 10 Shkurt 2023 / B O

Kinema brenda makinës, a ka më luks se BMW 7 e re?

E mbushur me disa veçori të çmendura, BMW Serie 7 e re është një nga makinat më luksoze që kemi parë ndonjëherë.

7-shja e re përcakton luksin me një ekran teatri 31 inç i cili kontrollohet nga një telekomandë në atë që BMW e quan karrige kryesore në pjesën e pasme të makinës.

Sergi në një video në Youtube na jep një vështrim më të afërt të BMW 7 dhe na tregon pse është një nga makinat më të bukura në botë. /IndeksOnline/