20:48 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Kini kujdes nesër! Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit e flet për zjarr e tym

Parashikimi i astrologe Meri Shehut per diten e neserme 20 shtator 2020.

Dashi

Nje prapaskene ne lidhje me punen do behet kete fundjave dhe ju e ndjeni pasi keni shume nervozizem kete periudhe. Marsi i kundert do ndikoj te rregulloni situatat ne nje menyre krejt ndryshe.

Demi

Ne lidhje me nje projekt tuajin do dalin pengesa dhe jeni shume te bindur qe dikush ju ka ndikuar ne menyren qe ju te gabonit ne shpalosjen e startegjise.

Binjaket

Ne rrethin e shokeve dhe miqeve egziston dikush qe do t’ju veje sterkembeshin dhe kjo ju prish gjithe rehatine apo lumturine e krijuar sidomos familjare.

Gaforrja

Sot dhe kjo fundjave do jete nje lufte per te mbajtur pozitat tuaja ne karriere apo ne nje ceshtje ligjore e cila me sa duket do te marri per keq akoma edhe ne planin personal e shendet.

Luani

Nje ceshtje e pasqaruar ekonomike do ju coj ne nje konflikt te heshtur por qe zjen nga brenda dhe ju treson ne cdo moment. Kujdes nga surprizat jo te kendshme.

Virgjeresha

Keni vendosur te merrni mbrapsht cdo gje qe ju perket bashke me gabimet tuaja. Por e rendesishme eshte qe do beni nje beteje finale megjithese jo aq te denje.

Peshorja

Shume kundershtime keni ndaj partnerit ne cift. Asgje nuk po ju pelqen apo duket si me pare. Ne disa raste mezi prisni ta hiqni qafe dhe ne disa raste mezi presin t’ju heqin juve faqe.

Akrepi

Pervoja dhe zjarri i brendshem megjithëse e kthen tymin mbrapsht perseri do arrij te kapercej kete moment te tymosur por jo te djegur fatmirësisht.

Shigjetari

Ju duan mbrapa me cdo cmim ne marredhenie akoma edhe nese duhet te rrezikojnë per ju. Kjo gjithsesi e ka nje cmim do marrin pak nga vemendja juaj ne lidhje me karrieren.

Bricjapi

Jeni shkaktaret kryesor per momentin te debateve ankthit dhe stresit te njerzve te afert dhe ne pergjithesi doni ti mbani gjerat me fanatizem por nje pyll mund te digjet edhe nga nje cigare .

Ujori

Ju doni ti provoni te gjitha kurthet dhe manipulimet e strategjite prandaj do perfshiheni ne lojra te cilat mund tju kushtojne punen dhe shendetin .

Peshqit

Nje mundesi e rikthyer dhe nje bashkepunim i humbur. Mund te fitoni ne para por mund te humbni ne mbeshteje dhe bashkëpunime. Perball keni Diellin por ju do i drejtoni syte nga xhepi.