20:46 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Kjo është gjëja më e pështirë që mund të hasni në avion

Një ngjarje aspak e këndshme u ka ndodhur pasagjerëve të cilët ishin duke fluturuar. 

Sikurse duket edhe nga fotoja, një pasagjer ka vendosur të udhëtojë me këmbën e sëmurë, e cila duke e infektuar. 

Por kjo ka shqetësuar udhëtarët dhe sidomos ata që ishin më pranë tij, pasi këmba nxjerr infeksionin dhe ai rrjedh gjatë gjithë kohës.

Edhe pse ai e ka këmbën e fashuar përsëri duket se ajo është në një gjendje të rëndë.

Fotoja është postuar në rrjetët sociale dhe kritikat kanë qenë të shumta.