23:50 / E Martë, 21 Shtator 2021 / AD

Kjo është këngëtarja që pritet të performoj në hapjen e Kampionatit Botëror

Ende nuk kanë mbarur bisedimet për të nxjerrë emrin e artistes që do të përformoj në Kampionatin Botëror i cili do të zhvillohen vitin ardhshëm në Katar.

Lady Gaga është njëra nga artistet me profilin më të lartë, e që mendohet se do kjo punë do t’i besohet asaj, transmeton Indeksonline.

Sipas “The Times”, Katari dëshiron t’i përshëndesë tifozët nga e gjithë bota me “stil perëndimor”. Dhe kjo përfshin sigurimin e emrave të mëdhenj muzikorë si Lady Gaga, Abba, Andrea Bocelli dhe Aerosmith.

Lady Gaga është thuajse më e përfolura në botën e muzikës dhe në secilën paraqitje kujdeset të shfaqet unike.

Ajo merr vëmendje me stilin e saj dhe këngët unike./Indeksonline/

Lady Gaga's Inauguration Beauty 2021: All the Makeup Details | Vogue