09:43 / E Enjte, 14 Janar 2021 / M. M

Kjo është qaforja ‘speciale’ që mban Dua Lipa!

Ylli i muzikës, Dua Lipa, kujdeset bukur shumë që para fansave të saj të paraqitet në mënyrën më të mirë të mundshme.

Së fundi, ajo ka zbuluar një qaforë, që duket ta ketë shumë për qejfi, transmeton IndeksOnline.

Ajo mban në një “charm”, figurën e qenushit të saj, të cilin bukur shpesh e tregon para fansave.

Vlen të përmendin faktin se Dua vazhdon të jetë një ndër artistet më të pëlqyera në botë aktualisht.

Është potenca e saj vokale që vlerësohet kaq shumë në publik dhe jo rastësisht ka arritur kaq shumë suksese! /IdneksOnline/