21:16 / E Premte, 19 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kjo kompani ka zgjidhjen për hundët e ftohura gjatë dimrit

Moda e dimrit për banorët britanik do të ketë një risi këtë vit.

Kompania “Hundët e Nxehta” po ofron një veshje për të mbuluar hundët gjatë dimrit dhe për t’i mbajtur të nxehta, transmeton Indeksonline.

“Kjo ide më erdhi në vitin 2009 kur kisha ftohje të hundës” tha kryetari i kompanisë, Steel-Jones për Bored Panda.

Kjo lloj e veshjes kushton 10 dollarë./Indeksonline/