23:19 / E Mërkurë, 20 Janar 2021 / I.S

Kjo nuk u pa në TV – Insigne ‘shpërtheu’ në lot pas humbjes ndaj Juventusit

Tashmë ka përfunduar takimi final i Superkupës së Italisë ndërmjet Juventusit e Napolit.

Ronaldo dhe Morata ishin dy protagonistët që vendosën epilogun e kësaj ndeshje në 2:0, shkruan IndeksOnline

Insigne kishte një mundësi të ‘artë’ për skuadrën e tij në pjesën e dytë të takimit, por që nuk realizoi nga penalltia.

Kështu, sulmuesi pas ndeshjes ‘shpërtheu’ në lot.