22:12 / E Hënë, 27 Janar 2020 / indeksADMonline

Kjo video do t’ju thyej zemrën fansave të Mercedes

Në një video të publikuar shihet se si një Mercedes i llojit AMG G63, është rrokullisur.

Duke tentuar që ta kthejnë veturën në atë gjendje që mund ta lëvizin duket se i bëhen edhe më shumë dëmtime.

Ky lloj i veturave zakonisht ka motor 6.0 litra me dy turbo, dhe V12. Po ashtu ka 7 shpejtësi.

Një model i ngjashëm i kësaj veture nëse është e re mund të kushtojë deri në 200 mijë euro./Indeksonline/.