17:43 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

Klea Huta ndanë momentet e dashurisë me Elgitin përmes një videoje

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më simpatike shqiptare.

Ata janë aq të ëmbël, saqë kudo që shfaqen bashkë rrezatojnë dashuri.

Është prezantuesja dhe këngëtarja ajo që dashurinë kantautorit s’ka hezituar t’ia shpreh edhe përmes një kolazhi me fotografi duke pasqyruar momentet më të mira që kanë kaluar bashkë përgjatë këtij viti.

View this post on Instagram

Zot, faleminderit!

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Ndërsa kësaj videoje ia ka vënë edhe një mbishkrim, të shkurtë, por me plot kuptim: Zot faleminderit!/Indeksonline/