15:30 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Klea për Elgitin,“Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”

Klea Huta dhe Elgit Doda prej kohësh janë në lidhje dashurie shumë të bukur.

Së fundmi Klea ka bërë dedikimin më të ëmbël për Elgitin në postimin e tij të fundit ku shfaqet duke kënduar nën shoqërimin e tingujve të pianos. Ajo ka ripostuar videon dhe ka zbuluar si e bëri Elgiti për vete.

“Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, shkruan ajo. Me këtë shprehje ajo na ka treguar si ka nisur dashuria e tyre dhe ku më bukur sesa muzika për të bashkur dy zemra.

Kujtojmë që së fundmi Klea dhe Elgiti janë angazhuar në akedeminë e re të artit për fëmijë.