18:29 / E Enjte, 26 Mars 2020 / indeksADMonline

Koha e lëvizjes së lirë s’erdhi mirë në Fushë Kosovë, arrestohen dy persona

Gjatë ditës së sotme janë arrestuar dy persona në Fushë Kosovë.

Pas një mosmarrëveshje që kishin ndërmjet tyre, ata u përleshën, më pas ndërhyrën policët dhe i arrestuan.

Në një video të shpërndarë nga një faqe lokale e atij qyteti, shihet më mirë ngjarja./Indeksonline/