12:21 / E Martë, 26 Maj 2020

Kohë pandemie, këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen

Ata që kanë festuar ditëlindjen gjatë dy muajve të fundit kanë patur një festë më ndryshe se herët e tjera, të izoluar dhe në shtëpi.

Kjo ka ndodhur edhe me këngëtaren e njohur Lori e cila sot ka ditëlindjen dhe ndonëse me festime ndryshe, Lori ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe adhuruesit.

Ndërkohë që Lori vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore, kënga e saj e fundit është “E ke harru” që u lansa në mars të këtij viti./Indeksonline/

Mos i humb