16:22 / E Mërkurë, 24 Prill 2019 / indeksADMonline

Kombinime të këmishave

Këmishat me katrorë janë trendi për këtë vit, transmeton Klan Kosova.

Këto lloje të veshjeve janë përdorur vetëm për raste të veçanta, por tani ato vishen çdo ditë nga të gjitha vajzat dhe gratë.

Nëse ju i vishni këto këmisha me rroba të ndryshme, atëherë do të dukeni shumë me stil.

Disa nga kombinimet që ju bëjnë të dukeni me stil: