19:02 / E Hënë, 02 Dhjetor 2019

Kombinimi i ngjyrave më të mira për këtë sezonë

Origjinaliteti i veshjeve varet edhe nga ngjyrat e kombinuara, dhe ngjyrat e dimrit po ashtu nuk janë të lehta të kombinohen.

Ngjyrat e preferuara mbetet e bardha, e zeza, grija, kafeja mirëpo pas nuk mbesin as e kuqja, portokallia apo edhe ajo jeshile.

Mirëpo ngjyrat e ngrohëta mund t’ju bëjnë të ndiheni më mirë./Indeksonline/.