22:34 / E Enjte, 16 Maj 2019

Komediani imiton në mënyrë briliante Kloppin, Guardiolan, Mourinhon dhe të tjerët

Komediani Conor Moore kësaj radhe ka vendosur të imitoj trajnerë, futbollistë dhe sportist të ndryshem – dhe sic duket e bën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nga Jurgen Klopp deri të Tiger Woods, ndiqni në videon më poshtë imitimet briliante të Moore. /IndeksOnline/