07:14 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

Komisioni diskuton për punimet në kompleksin memorial në Meje

Komisioni parlamentar për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticion sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë komision, do të raportojnë lidhur me zhvillimin e punimeve në kompleksin memorial në Meje, Shoqata e familjarëve të personave të zhdukur “27 Prilli 1999-Meje” dhe përfaqësues të Agjencisë për Menaxhimin e Komplekseve Memoriale, shkruan Indeksonline.

Mbledhja mbahet në ndërtesën e Kuvendit, duke filluar nga ora 10:00./Indeksonline/

Temat: