11:16 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Komuna e Prishtinës me organizim për nderë të Fadil Vokrrit

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti  ka bërë të ditur se do të organizohet një eveniment me ish-lojtarët e Prishtinës për të kujtuar legjendën e futbollit, Fadil Vokrri.

Së bashku me ish-futbollistët e Prishtinës, ata do të mblidhen në përurimin e stadiumit dhe do të organizohet një eveniment.

Gjithashtu, Ahmeti ka thënë që kush njeh të gjithë ish-futbollistët e Prishtinës do të fitoj një shpërblim. /IndeksOnline/