19:22 / E Enjte, 16 Maj 2019

Konfirmohet bashkëpunimi, këngëtarja e njohur projekt të ri me Lyrical Son

Një tjetër hit veror pritet të publikohen së shpejti.

Dy prej emrave më të suksesshëm të momentit, Kida dhe Lyrical Son pritet të sjellin bashkëpunimin e parë në mesi veti, shkruan Indeksonline.

Dyshja e famshme këngës  e cila mban titullin ‘DejaVu’  pritet ta shoqërojnë edhe me videoklip.

Ishte Kida ajo që ka sjellur një imazh në Instagram ku shihet përkrah reperit.

“Mu po m’doket #DejaVu” ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazhit.

Ndërsa, ata ende nuk ka treguar datën e lansimit por që adhuruesit e tyre padyshim po e presin me padurim./Indeksonline/

View this post on Instagram

Sa prej juve po e presin FT…? ???

A post shared by KIDA (@kida) on

Mos i humb