12:03 / E Mërkurë, 15 Korrik 2020

Konjufca me bashkëshorten publikon foto, nga Durrësi

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës- zyrtari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca së bashku me familje po qëndrojnë qprej disa ditësh në bregdetin shqiptar.

Bashkëshortja e tij, Emira Bajçinca, ka publikuar disa fotografi me bashkëshortin dhe babain e Glaukut, në Durrës.

Më poshtë, disa foto:

Image may contain: 3 people, including Emira Bajçinca, outdoor
Image may contain: 5 people, including Emira Bajçinca, people sitting, sky and outdoor

Mos i humb