21:13 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Konjufca dhe Dërguti në Grupin Parlamentar të LDK-së

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca dhe Aida Dërguti, kanë qenë në takim me Grupin Parlamentar të LDK-së.

Kjonufca ka thënë se ishte në zyrën e GP të LDK-së për t’u koordinuar me LDK-në për seancën e jashtëzakonshme, në rast se mbahet ajo.