21:55 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

Korab Jetishi më se i dashuruar! Pozon nga Amerika me bashkëshorten (Foto)

Korab Jetishi në fillim e njohëm si djalin e Xenit, mirëpo ai më pas bëri karrierë muzikore. Përveç aktiv me koncerte e projekte, ai është goxha aktiv edhe në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.


Korabi është edhe prind i një vajzë nga martesa e tij me Genën. Ndërsa çifti duket që janë duke qëndruar në New York, pasi që nga atje kanë postuar një fotografi.
Ndryshe ata po duken tejet elegant dhe mjaftë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit./Indeksonline/