10:21 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rrah prindërit dhe bashkëshorten, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Një person është arrestuar në qytetin e Gjakovës pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve dhe bashkëshortes.

Personat e lënduar kanë pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuara pasi intervistimit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/