21:53 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Kosova golin e parë Çekisë ia ‘kërset’ Euro 2020 po na pret

Atdhe Nuhiu ka shënuar duke e dërguar kështu Kosovën në epërsi.

‘Luanët’ e Kosovës nuk po ndalen së na bëri krenar dhe po tregojnë e kemi lindur të jemi fitimtar. Ata janë duke bërë lojë të shkëlqyeshme në këtë ndeshje.

Kosova në këtë ndeshje është duke luajtur pa futbollistin e saj kryesor, Vedat Muriqin.

/Indeksonline/.

Mos i humb